170

Просмотры профиля:

7

Отзывы:

17
0

Maryna T.
Верстка полиграфии
Позиция в рейтинге: 149

Страна:
Украина

Повний супровід візуальної частини Вашого бренду: від створення логотипу, фірмового стилю, поліграфії, упаковки до оформлення сторінок в соціальних мережах. Досвід роботи в рекламі - 12 років, вмію вирішувати різні завдання, пропонувати ідеї та нести відповідальність за результат. Обожнюю цікаві проекти, над кожним працюю, як для себе.


Yurii Tkach
Без оценки
Все успішно, як завжди ????
Наталья Дупелич
Без оценки
Огромное спасибо за работу!!! Всё выполнено на высшем уровне, в сроки. Марта очень внимательно относилась к правкам и была терпелива к моим пожеланиям. Спасибо огромное!! Советую!!
Андрій ПЕ
Без оценки
Якісно,швидко,професійно!!!
Maxim Trikoz
Без оценки
Чудовий дизайнер із позитивним відношенням до клієнта. Виконала всі вимоги завдання, запропонувала покращення, навіть із власної ініціативи перемалювала увекторі наш растровий логотип. Ми дико задоволені співпрацею і вже готуємо нові задачі.
Lesya Antoniv
Без оценки
Повністю задоволена роботою дизайнера. Кваліфікований підхід, якісне виконання, вдалі ідеї до поставленої задачі та їх розуміння. Марина, оперативно вносила всі правки, які виникали у процесі роботи. Молодець, рекомендую !
Andrii Shumeiko
Без оценки
С Maryna Taran легко работать; она внимательно читает ТЗ, учитывает наши пожелания, предлагает как лучше сделать. Работает быстро, всегда "на связи". Дизайн сделан на высшем уровне .
Валерія Кончаківська
Без оценки
Марина дуже уважна, ввічлива і приємна в спілкуванні людина. Зробила більше, ніж я очікувала. Приділила багато уваги моєму проекту, вносила корективи, пропонувала різні варіанти вирішення питань. Дуже приємне враження, раджу як виконавицю проектів ♥️
Andrii Shumeiko
Без оценки
Приятное продуктивное сотрудничество в очередной раз. Спасибо
Юлия Размахнина
Без оценки
Очень понравилось сотрудничество с Мариной - качественно и в срок. Не смотря на то, что между нами была 8-часовая разница во времени, она всегда оставалась на связи со мной. Грамотно подходит к поставленным мной задачам и имеет своё виденье искусства (я могла отдать фото на обработку на усмотрение Марины, и я знала что результат будет красивым).
Andrii Shumeiko
Без оценки
Всё как всегда на высшем уровне !
Nadia Med
Без оценки
Прекрасно выполнения работа. Профессионал, волшебница, с огромным опытом. Надеюсь на дельнейшее сотрудничество
Andrii Shumeiko
Без оценки
Все как всегда на высшем уровни )
Yurii Tkach
Без оценки
Прекрасна робота, легка співпраця, розуміння з півслова - супер!
Александр Комар
Без оценки
Гарно виконана робота. Всім задоволений!
Yurii Tkach
Без оценки
Якщо є оцінка вище ніж тут може бути - то треба ставити! Супер, класне виконання роботи, розуміння з пів слова коли і де щось потрібно підтягнути
Юлия Размахнина
Без оценки
Як завжди - якість роботи на висоті! Марина - комунікативна, організована, з творчим баченням та неперевершеним володінням фотошопу.
Yurii Tkach
Без оценки
Все успішно, як завжди ????